Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Realme’den Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

2020 yılının ilk özel günü yaklaşıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kalmışken, realme sevdiklerine kendini özel hissettirmek isteyenler için çok özel bir kampanya düzenliyor.

“Zamanı Geldi” marka söylemiyle, Hindistan pazarında ortaya çıkan. Bir yıl kadar kısa bir sürede, teknoloji sektörünün önemli oyuncularını geride bırakan realme, yılın belki de en özel ve sevgi dolu günü için çok sevilecek bir kampanya yapıyor.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarında satışa sunduğu yıldız ürünü real me XT, ve geçtiğimiz günlerde tüketici ile buluşan real me 5i. Sevgililer Günü’ne özel çok özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Realme XT, 14 Şubat tarihine kadar 2999 TL yerine 2599 TL fiyatla satışa sunulurken. Realme 5i ise yine 14 Şubat tarihine kadar 1699 TL yerine 1499 TL etiket fiyatı ile satılacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Tüm dünyada 5.5 milyonu aşkın satışla büyük başarı elde eden real me 5 ailesinin giriş seviyesi yeni üyesi 5i, kamera, pil ömrü, performans ve tasarım gibi pek çok özelliği ile gençlerin favorisi olmaya aday. Okyanus Mavisi ve Orman Yeşili olmak üzere iki ayrı renk seçeneğine sahip realme 5i veya Dünyanın ilk 64 MP kamerasına sahip real me XT sevgiliniz için pahabiçilmez bir hediye olacak.

Haberlerimizi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.