Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Netflix Türkiye'de Artık Aktif!

Netflix Türkiye’de!
İlk önce Netfilx’in ne olduğundan bahsedeyim.
Netflix, Kuzey Amerika Güney Amerika ve Avrupa’nın bir kısmında (Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg ve Almanya) izleyicilere İnternet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. Şirket 1997 yılında kurulmuş olup, merkezi Kaliforniya’daki Los Gatos şehridir. 19 Ekim 2015 itibarı ile 70 milyon aboneye sahiptir.

netflix' e ait görüntü

Netflix’ e ait görüntü

Türkiye’ de nasıl kullanırız?
Las Vegas’ta devam eden CES 2016’da konuşan Netflix CEO’su Reed Hastings, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 40’a yakın ülkede faaliyete başlayacaklarını açıkladıktan kısa bir süre sonra bugün itibari ile Netflix Türkiye’de yayın hayatına başladı
Aylık 26.99 Tl’dan başlayan fiyatlarla hizmet veren Netfilx giriş paketinin içeriğinde yani Netflix Basic paketinde, 720p yayın kalitesinde tek bir ekrandan izleyebilirsiniz.
Netflix Standart paketi ise aylık 33.99 TL fiyat etiketine sahip. Bu pakette ise 2 farklı ekranda 1080p yayın izleyebiliyorsunuz.
En üst paket olan Netflix Premium paketinde ise 4K çözünürlükle 4 farklı ekranda aynı anda izleyebiliyorsunuz. Fiyatı ise 40.99 TL .
Aşağıdaki butonu kullanarak Netflix’ i kullanamya başlayabilirsiniz.
[button color=”red” size=”big” alignment=”center” rel=”nofollow” openin=”newwindow” url=”https://www.netflix.com/tr/”]Netflix[/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.