Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Kripto Para Profesyonelleri Bir Araya Geldi

Crypto Talks, ilk buluşmasında kripto para uzmanlarını konuk etti

Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ilkini 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenledi.

Boğaziçi Ventures Yönetim Kurulu Üyesi Barış Özistek’in açılış konuşmasını yaptı. Etkinlikte Marco Polo Protocol Yöneticisi, Araştırmacı, Avusturalya Deakin Üniversitesi’nden Dr. Seabook Chan, Amber Group Venture Partneri Mustafa Yilham, Blockchain Labs CEO’su Seyit Özgür, Tacirler Portföy Quant Trader’ı Burak Şenyuva, MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş ve Manibux Kurucusu Canan Bayrak yer aldı.

Açılış Konuşması

Barış Özistek açılış konuşmasında “İmza attığımız bu iş birliği sayesinde BV Dijital Varlık şirketimiz Ortadoğu ve Körfez ülkelerindeki en büyük kripto varlık saklama şirketi haline geldi. Türkiye kısa zamanda dünyanın önemli kripto para ve blokzincir merkezlerinden biri haline geleceğine inanıyorum. Crypto Talks etkinliklerinin de ülkemizin bu aşamaya gelmesi için önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

Crypto Talks, Blockchain Labs CEO’su Seyit Özgür, Tacirler Portföy Quant Trader’ı Burak Şenyuva’nın yer aldığı“Algoritmik İşlem Sohbetleri” etkinliğiyle devam etti. Seyit Özgür dünyada 400, Türkiye’de ise 60’ın üzerinde kripto para borsası bulunduğunu söyledi. Yatırımcıların işlem yapacakları borsaya karar verirken borsaların sahip olduğu lisanslara, bulundukları ülkelere ve kurumun itibarına bakarak karar vermelerini tavsiye etti. Burak Şenyuva ise geleneksel finans piyasalarının ve geleneksel sermaye sahiplerinin 3 yıl önce adını bile bilmediğine değindi. Kripto para ve blokzincir konusuna olan ilgisinin inanılmaz bir hızla arttığına dikkat çekildi. Bu sermaye yapılarının kripto para alanında yatırım yapmak için büyük bir talep ve istek içerisinde olduklarını aktardı.

İkinci kripto buluşması 24 Şubat’ta

Crypto Talks kripto para ve blockchain dünyasının yatırımcı ve profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmayı amaçlar. Tüm gelişmeleri sektöre duyurmak, yurtdışından gelecek olan konuşmacılarla sektöre vizyon katmayı görev edinir. Crypto Talks’ın bir sonraki buluşması 24 Şubat 2020 tarihinde yapılacak.

Etkinlik; finans, teknoloji, kripto, blockchain konuları ile ilgili tüm girişimleri, yatırımcıları, kurumsal şirketleri, akademisyenleri ve bu sektörde faaliyet gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek blockchain ekosisteminin büyütülmesini hedefliyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Haberlerimizi ve diğer tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.