Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

iPhone SE 2’nin Bilgileri Sızdırıldı!

Digitimes Research yetkilisi Luke Lin’e göre iPhone SE 2’nin bu yıl Mayıs ya da Haziran ayında tanıtılacağını söyledi.

Apple, iPhone 6 modelinden sonra ara model olarak iPhone 5S’i andıran bir telefon piyasaya sunmuştu. iPhone SE adlı bu telefonun birçok kullanıcı tarafından beğenilmesi ve Apple’in pazarını biraz canlandırmak istemesinden dolayı iPhone SE 2 modeli çıkacak.

Apple, çıkardığı pahalı telefonların yanı sıra güncel ve ucuz bir telefon almak isteyen kullanıcılarına özel çıkardığı iPhone SE serisinin 2.telefonu da bu yıl çıkacak. iPhone 5 görünümünü andıran ve bu tasarımı sevenlere özel, küçük ekranlı bir cihaz olan iPhone SE, çıkacak olan 2.modele tasarım açısından pek benzemeyecek.

iPhone X modelinde gördüğümüz glassback tasarımı da iPhone SE 2’nin arka kapağında olacak. Bu cam arka kapak olması da tıpkı iPhone X’de olduğu gibi, cam doğrudan bataryaya temas ederek kablosuz şarj özelliği sunacak. Ekranın OLED yada LCD olacağı pek kesin olmasa da kesin olarak 3D Touch özelliği bu telefonda yer almayacak.

2017’nin son zamanlarında bu telefonun 2018’in ilk aylarında çıkacağı söylenmişti. Ancak bu duruma ithafen Digitimes Research yetkilisi Luke Lin “Apple, bu telefonunun üretimine yılın 2.çeyreğinde başlayacak. Mayıs ya da Haziran ayında ise tanıtımı yayınlar.” dedi.

Yeni telefonla ilgili teknik bilgilere kesin sahip olmamakla birlikte geçen yıl ki söylentilere göre 3264128 GB hafızaya sahip olacak. Telefonda 5″ ekran, 2 GB Ram ve A101 Fusion yer alacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Ek olarak, Apple geçen yıl açıkladığı AirPower cihazında iPhone, EarPods ve AppleWatch’da şarj olacak. Bu cihazın tanımı da yeni lansmanda iPhone SE 2 ile tanıtılmasını merakla bekliyoruz.

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Son yıllarda adını Fortnite ile duyurmuş, kısa zamanda Steam’in en büyük rakibi haline gelmiş Epic Games Store, bahar indirimlerine başladı. Her hafta, her ay...

Genel

Dünyanın sayılı üretici markalarından olan ADATA, yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama birimleri ve mobil aksesuar ürünleri üretiyor. Aynı zamanda ADATA Technology, XPG...

Genel

Yıllardır CES sahnesine uzak olmayı tercih eden Apple, bu yıl CES 2020 fuarında HomeKit uygulaması ile yer alacak. Apple bu yıl fuarda akıllı ev...

Genel

Teknoloji devi Apple’ın iPhone 9 yerine çıkaracağı yeni cihazı SE 2’nin görselleri sızdırıldı. Uzun zamandır Apple‘ın, iPhone SE‘nin yenilenmiş versiyonunu çıkaracağı iddia edilen haberler...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.