Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Instagram Web Tasarımını Değiştirdi

Her geçen gün kullanıcı sayısı artarak devam eden, başta sadece mobil üzerinde kullanabildiğimiz Instagram, kullanıcıların isteği ve artışıyla birlikte instagram.com üzerinden’ de kısıtlı da olsa hizmet veriyordu. Tasarım olarak eski olan Instagram, dün yapılan güncelleme ile modern bir görünüme kavuştu. Flat Tasarım olarak adlandırdığımız tasarım türü, sade, efektsiz, basit elementlerle yapılan şık bir tasarım türüdür.
2015-06-11 18-01-26 Ekran görüntüsü
Her gün kullanıcı kitlesi artan Instagram, yaptığı bu tasarım değişikliğinden sonra bizi ümitlendirmiyor değil, belki yakın tarihte bilgisayar üzerinde de fotoğraf yükleyebileceğiz. Şimdilik sadece Instagram web üzerinden fotoğrafları beğenebiliyor, yorum atabiliyor ve takip edip takipten vazgeçebiliyoruz. Yeni tasarıma ait birkaç örneği de aşağıdan bulabilirsiniz. Ayrıca Instagram Web sürümüne gitmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Bizi Instagram üzerinden takip etmeyi de unutmayın!
Instagram
[button color=”white” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”http://instagram.com/”]Instagram[/button] 2015-06-11 18-03-16 Ekran görüntüsü 2015-06-11 18-05-40 Ekran görüntüsü 2015-06-11 18-07-04 Ekran görüntüsü
 

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

İnternet

Son zamanların en hızlı yükselişini yakalayan Instagram, bir çoğumuz tarafından kullanılıyor. Tabii herkes kullanırken paylaştığı fotoğraflara beğeni gelmesini istiyor, çok beğeni çok çok beğeniii....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.