Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Huawei Freebuds 3, kırmızı rengi ile ülkemize geliyor!

Huawei’nin geniş kapsamlı son teknolojik ürünlerinden olan bluetooth kulaklığı Freebuds 3, kırmızı rengi ile şubat ayında ülkemize geliyor.

Huawei markasının geliştirdiği bluetooth kulaklık Freebuds 3, “daha canlı kırmızı” renk seçeneği ile 1099 TL fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor. Ergonomik yuvarlatılmış eğrisi ve doğal açık oturuş tasarımı ile HUAWEI FreeBuds 3 kulaklık, tüketicilerine saatlerce konforlu kullanım sağlıyor. Şık tasarımlı HUAWEI FreeBuds3, parlak siyah, beyaz ve kırmızı renkler ile tamamlanan minimal ancak modern bir tasarım sunuyor.

Huawei Feebuds3 Kırmızı

Freebuds 3 Birçok Özellik Sağlıyor

Cihaz gerek çağrı gürültüsünü azaltma gerek ise gerçek zamanlı aktif gürültü azaltma özelliğini destekliyor. Kulak kanalının simülasyonu sayesinde, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı şekilleri için ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Bu da kullanıcılara kişisel özellikler sağlıyor. ANC işlevini açmak / kapatmak için sol kulak içine hafifçe vurularak, kalabalık metroda veya gürültülü bir restoranda bile kristal netliğinde müziğin keyfi çıkarılabiliyor.

Stüdyo kalitesi

Huawei’nin son teknoloji ürünü yüksek hassasiyetli 14mm dinamik sürücü, her kulaklığın gövdesine zekice yerleştirilen karmaşık bir bas tüpü ile birlikte, her notanın da orijinal parlaklığına getirilmesine izin verecek şekilde dizayn edildi.

Kırmızı Rengiyle Dikkat Çeken Freebuds3

Pil gücü ve batarya süresi

FreeBuds 3 kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipinin yüksek verimli güç tüketimini kullanan HUAWEI FreeBuds3, tek bir şarj ile yaklaşık dört saat, şarj kutusunun yanında kullanıldığında ise kullanıcılara ortalama 20 saatlik çalma süresi sağlıyor.

Farklı renkler farklı tonlar ile geliyor

Ayrıca cihaz siyah, beyaz ve artık kırmızı renk seçenekleri ile 1.099 TL raf fiyatıyla Şubat ayı içinde Türkiye’deki tüketicilerle buluşmuş olacak.

Huawei kırmızı renk kulaklık

Bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Otomobil

Projenin planlandığı gibi ilerlediğini, 2019 yılı sonunda bir prototip ortaya çıkaracaklarını belirten Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2022 yılında yerli otomobil i yollarda görebileceğimizi belirtti. Varank,...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.