Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Geri Döndük

Tech Dergi geri döndü. Bir takım aksaklıkların ve yaşadığımız problemlerin ardından takipçilerimize geri dönüyoruz. Teknoloji’ yi takipçilerimizin anlayacağı şekilde anlatmayı kendimize görev bilerek çıktığımız bu yolda, yaşadığımız tüm sorunları da geride bırakarak yeni bir döneme giriyoruz.

Yeni dönem de ne oluyor?

Bilindiği üzere, yayın hayatımıza ilk olarak Tekno Abiler ile başladık. Daha sonrasında, koordinasyon sorunları yaşayıp bu projemizi sonlandırmıştık. Bu projemizin sonlanmasından kısa bir süre sonra sizlere Tech Dergi olarak hizmet vermeye başladık. Bu aşamada türlü aksaklıklar ve engellerle karşılaşınca bir süre yayın hayatımıza ara verdik. İşte şimdi geri döndüğümüz yayın hayatımızda interaktif yayıncılığı hedefliyoruz. Bu hedefimiz ile birlikte yeni bir döneme başlamış oluyoruz.

Neler olacak?

Neler olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım, teknolojiyi sizlere anlatırken çeşitli yöntemler kullanacağız. Bu yöntemler yardımıyla sadece haberi okumanızı değil sizinde kendi yorumunuzu katmanıza olanak sağlayacağız. Bilginizi sınayabileceğiniz içerikler, sorular sorarak ve cevaplayarak kazanabileceğiniz ödüller, sizlerin ekleyebileceği haberler ve en önemlisi yerli yapım uygulama ve girişimlere destek vereceğiz.

Yerli çalışmalara tam destek!

Ülkemizde genç arkadaşlarımızın yaptığı türlü çalışmalar ve uygulamalar ne yazık ki günümüz medyasında türlü sebeplerle yer bulamıyor. Ülkemizde üretilen ve yapılan her türlü girişim, uygulama ve çalışmaları yayın akışımız da her zaman öncelikle yayınlayacağız ve tüm yerli çalışmalara destek olamaya çalışacağız.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Kutlama yapmayacak mıyız?

Eee tabii, o kadar aradan sonra sizlerle bir arada olmanın şerefine yakın tarihte güzel etkinliklerle takipçilerimize ödül ve hediyeler dağıtacağız.

Uzun sürenin ardından bize destek olan ve yanımızda olan tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.