Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

SEOUL, SOUTH KOREA - DECEMBER 11: The Samsung logo is displayed at the company's headquarters on December 11, 2012 in Seoul, South Korea. One of the main South Korean presidential election campaign issues is the economy, as the chaebol, South Korea's business conglomerate, dominates the country's wealth while the economic life of middle class people has not been improving. (Photo by Chung Sung-Jun/Getty Images)

Genel

Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite Duyurulabilir!

Öncelik olarak Avrupa olmak üzere Asya‘da da piyasaya sürülmek için daha ucuz olan Galaxy Note 10 Lite ve S10 Lite modelleri kesinleşti.

SamMobile, Samsung‘un piyasaya sürüldüğünde Galaxy S10 Lite olarak adlandırılması beklenen SM-G770F olarak adlandırılan bir telefon üzerinde çalıştığını bildirdi. Donanım olarak henüz yayınlanmamış olan Galaxy A91 ile aynı olacak şekilde, Snapdragon 855 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB depolama, 6.4 inç ekran, 45W hızlı şarj ve Android 10 ile donatılmış olarak geleceği düşünülüyor.

Bunun yanında Galaxy Note 10 Lite olarak adlandırılan SM-N770F koduna sahip cihaz da Snapdragon 855 işlemci, 6 GB RAM, 128 GB depolama ile geleceği düşünülüyor. Başlangıç olarak siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olacağı söylenen Note 10 Lite modeli, S pen kaleme ve ekran içi parmak izi okuyucusuna da sahip olacağı düşünülüyor.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Galaxy S10 Lite
Galaxy S10 Lite

Normal modellerden nispeten daha ucuz olacağı beklenen Lite cihazlarda bir takım donanım özelliklerinin çıkarılacağı kaçınılmaz. Eksik olması beklenen özelliklerin başında ultrasonik sensör yer alıyor. Bu sensör yerine optik bir sensör kullanılacağı yönünde bilgiler mevcut. Galay S10 Lite için eksiltilecek özelliklerin başında ekran içi parmak izi okuyucusu olacağı bekleniyor.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.