Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Far Cry 6, 2021’in İlk Çeyreğinde Çıkabilir!

Şirkette üç Türk yazılımcının da bulunduğu, Ubisoft tarafından yapılan ve Crytek Engine oyun motoru ile geliştirilen Far Cry serisinin yeni oyunu olacak Far Cry 6, 2021 Mart’ta çıkabilir.

Güvenilir bazı kaynaklara göre serinin son oyunu olacak olan Far Cry, 2021 Mart ayında piyasaya sürülecek. Kotaku ekibinden Jason Schreier‘in yayınladığı bir tweet’e göre serinin son oyunu, 2021’nin ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. Oyunun geliştirici ve yapımcı şirketi Ubisoft, Nisan 2020 ve Mart 2021 tarihleri arasında beş oyun yayınlayacağını duyurmuştu. Mart 2021’de çıkacak oyunlardan birinin de Far Cry 6 olacağı ifade ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0jvXNtfTqT4
Far Cry 6 Tanıtım Videosu

Ubisoft, 2021’de Far Cry 6 Dışında Oyunlar da Çıkaracak

Ubisoft bizleri Amerika’nın Montana eyaletinde buluşturduğu, serinin son oyunu olan Far Cry 5’i 2018 yılında çıkarmış idi. Son oyunun üzerinden 3 yıl geçti ve bu nedenle yeni oyunun çıkması daha da olası hale geldi. Söylentilere ek olarak, Schreier‘ın iddilarına göre Ubisoft bu süre zarfında yeni bir Assassin’s Creed oyununu da piyasaya sürecek. Şirketten yeni bir Splinter Cell bekleyen oyuncular ise maalesef hayal kırıklığına uğrayacak.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
Far Cry 6 photos

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.