Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Facebook, Twitter Kapak Fotoğrafı Yapma

Herkes facebook ve twitter gibi sosyal ağlarda şık bir kapak fotoğrafına sahip olmak ister. Kapak fotoğrafı isteğinizi neredeyse tüm grafikerler 5-10 tl arası bir ücret karşılığı yaparlar. Buda onların en doğal hakkı çünkü orada bir emek var ve sizin beğenmeniz için uğraşıyorlar çok görmemek gerek. Ben ise bir süre önce Hayalet Tasarım isimli Facebook sayfam üzerinden  bir çok arkadaşıma ücretsiz olarak kapak fotoğrafı yaptım. Şimdi ise size balık vermeyeceğim balık tutmayı öğreteceğim. Videolu dersimiz ile basit ve şık kapak fotoğrafı yapmayı öğreteceğim. Video olarak hazırladığım derste el alışkanlığı nedeniyle kısayol tuşlarını kullandım arkadaşlar anlamadığınız hamleleri buradan yorum olarak sorabilirsiniz.
Bu dersimizde kullandığımız program; Adobe Photoshop CC
[divider]Dersimizin Videosu[/divider] https://www.youtube.com/watch?v=qwVviV9q3B0
Sizlerle çok yakın süre içerisinde kullandığım kaynak sitelerini de paylaşacağım. Böylelikle daha kolay bir şekilde çeşit çeşit kapak fotoğrafları yapıp kullanabileceksiniz.
[divider]Sonuç Olarak Kapak Fotoğrafımız[/divider] Untitled-1

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.