Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Bora Açık Beta Başladı!

Marvy Games şirketi tarafından sunulan yerli MMOFPS oyunu olan Bora‘nın açık betası kullanıma sunuldu.

Bora‘nın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre öncelikle kısa süreli olmak üzere açılacağı söylenen Bora, daha sonra geri bildirimler doğrultusunda oyunu geçici süreliğine kapatarak gerekli düzenlemeleri yapılacağı söyleniyor. Düzenlemeler sonrasında oyunu tekrar kullanıma açarak kullanıcıların oyun deneyimine devam etmeleri sağlanacak.

Yapılan açıklamada Bora, açık beta süresince oyuncuların elde ettikleri kazanımların boşa gitmeyeceğini vurguluyor. Bu kazanımlar altın, tecrübe puanı ve rütbe gibi oyun içi verilerini kapsıyor. Ayrıca yapılan harcamalar ve oyun içi kazanılan eşyalar da beta sonrası kullanılabilecek.

Bora oyun ekibinin açık beta süresince oyunculardan yegane beklentisi geri dönüşler. Oyuncu hareketleri ve silahların ateş etme fonksiyonları gibi oyun içi deneyimleri geri bildirimde bulunmanızı istiyor. Sizlerden gelen oyun ile ilgili geri bildirimler sayesinde oyunun daha hızlı bir şekilde gelişeceği belirtiliyor. Geri bildirimleri Bora resmi internet sitesi içerisinde bulunan destek ve iletişim bölümünden yapabilirsiniz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Bora resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama videosu;

Bizleri oyunda TechDergi ismiyle bulabilirsiniz.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Oyun

Marvy Games, yerli ve milli MMOFPS oyunu olan BORA için kayıtları yepyeni bir yöntemle almaya başladı. Yakın zamanda çıktığı sinematik tanıtım ile merakla bekleyen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.