Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Apple WWDC 2015 Canlı Yayın!

Her yıl olduğu gibi bu yılda Apple Worldwide Developers Conference etkinliğini düzenliyor. San Francisco da yapılan etkinlik bugün saat 19.15 De başlayacak. Bu etkinliği tanımlamak gerekirse, Apple her yul düzenlediği bu etkinlikle, gelecek olan yeni yazılımlarını tanıtıyor, yeni olarak hangi servisleri ve yeni nelerin olacağına dair ufak tefek ipuçları veriyorlar.
Bu yıl muhtemelen tanıtılması beklediğim şeyler her zaman değindiğimiz özellikler, işte tahminlerimize göre tanıtılacak olan belli başlı birkaç yeniliği şöyle söyleyebiliriz,
[highlight color=#dd3333 ]iOS 9[/highlight] [highlight color=#dd3333 ]Yeni OS X[/highlight] [highlight color=#dd3333 ]Apple Pay[/highlight] [highlight color=#dd3333 ]Beats Müzik Servisi[/highlight] [highlight color=#dd3333 ]Yeni Asistan [/highlight] ve daha birçok yenilikten bahsedileceğini tahmin ediyoruz.
San Francisco’ da ki düzenlenecek olan etkinliği takip etmek istiyorsanız aşağıdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=D_SGJ2FNNtc
 

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Dün gerçekleşen Apple’ ın her sene düzenli olarak yaptığı WWDC ‘de iOS9 tanıtıldı, yeni olarak bizlere neler tanıttılar, nelerle karşılacağız, bunların hepsini tek bir...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.