Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

Apple, 2019 Yılının En İyi Uygulama ve Oyunlarını Paylaştı

Apple, 2019 yılının sonlarına doğru her yıl olduğu gibi bu yılın da en iyi oyun ve uygulamalarını paylaştı.

Paylaşılan en iyi oyunlar, uygulamalar ve yıllık trendler, dünyanın dört bir yanından Apple‘ın App Store editörleri tarafından seçildi.

Yılın En İyi Uygulamaları

Uygulamalar kategorisinde Lux Optics‘ten AI destekli fotoğraf uygulaması olan Spectre Camera, yılın en iyi İphone uygulaması seçildi. Yılın en iyi İpad uygulaması ise Moleskine tarafından Flow uygulaması oldu.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Serif Labs‘ın grafik tasarım uygulaması olan Affinity Publisher, yılın en iyi Mac uygulaması seçilirken The Explorers Network‘ün 4K sanal tur uygulaması olan The Explorers ise yılın en iyi Apple TV uygulaması seçildi.

Yılın En İyi Oyunları

Sky: Children of the Light, yılın en iyi iPhone oyunu seçilirken, Devolver ve Nomada Studio tarafından yaratılan Gris ise yılın en iyi Mac oyunu seçildi. Yılın en iyi Apple TV oyunu ise Wonder Boy: DotEmu’nun Dragon’s Trap oldu.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Bir çok işletim sistemine hakim, yüksek donanım bilgisine sahip ve yazılıma büyük ilgi duyan; 2019 yılı Haziran ayında TECH DERGİ ekibine dahil olan Murat Arık, Atatürk Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.