Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

AMD StoreMI için Şirket, Gelişimi Durdurdu

AMD’nin güncel işlemcileri ile senkronize çalışan, kullanıcıların hizmetine sunduğu AMD StoreMI teknoloji açıklanan duyuruya göre artık daha fazla geliştirilmeyecek. Bunun yanı sıra şirket yeni bir çözümün hazırlığında da olduğunu müjdeledi.

Uygulama temelde, sistemde yer alan SSD ve HDD depolama birimlerinin sürücülerini tek bir disk haline getiriyor. Aynı zamanda işlemlerin disk ihtiyacına göre SSD veya dahili hafızaya konumlanmasını da sağlıyor. AMD StoreMI geçtiğimiz Mart ayının sonu itibariyle destek veya güncelleme almayacak. Fakat şirket, halihazırda uygulamayı kullananların kullanımına engel olmayacak. AMD yazılımın indirme bağlantısını sitesinden kaldırmakla birlikte 3.parti tarafından harici kaynaklardan indirmelere karşı da uyarıda bulundu.

AMD StoreMI HDD ve SSD

AMD StoreMI yerine daha güncel bir uygulama geliyor!

İçinde bulunduğumuz yılın ilk çeyreği içerisinde StoreMI’nin yerini alacak ve sıfırdan dizayn edilmiş bir yapıya, güncel ve anlaşılır bir tasarıma sahip olacak yazılımı da müjdeleyen şirket yeni uygulama hakkında detay belirtmedi. 2 GB DRAM önbelleği ayırmanıza da olanak sağlayan StoreMI NVMe ile kombine edilen HDD’li sistemlerde yüklenme sürelerini 3 kata kadar kısalta biliyorsunuz.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Oturum aç

Bir cevap bırakın

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.