Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Genel

AirPods Pro İçin Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

Apple, yeni iPhone serisini 18 Ekim günü lansmanda tanıtmış ve satışa çıkarmıştı. Apple, şimdilerde ise yeni kulaklık modelini satışa çıkaracak. Geçtiğimiz aylarda AirPods Pro özellikleri ile ilgili bazı iddialar ortaya atılmıştı. Şimdi ise AirPods Pro çıkış tarihi ile ilgili önemli bir sızıntı daha ortaya çıktı.

apple airpods pro

Peki AirPods Pro Ne Zaman Çıkıyor?

Yeni kulaklık ile ilgili haberler gündemi yoğun bir şekilde kaplıyordu. Yeni kulaklık üzerinde çalışan Apple, kulaklığın 2019 yılında çıkacağı söylemişti. 2020 yılına ertelenen kulaklık, kullanıcılarına bir sürpriz yapıp Kasım ayında da çıkabilir.

iOS 13.2 beta sürümü güncellemesinde gürültü engelleme özelliğini yansıtan bir animasyon keşfedilmişti. Ortaya çıkan animasyon ile yeni bir modele gönderme yapıldığı da söylenmişti. Hatta ekim ayında, Apple’ın bir etkinlik düzenleyeceği ve bu etkinlikte yeni kulaklığı tanıtılacağı da iddia ediliyordu. Şimdilik belirtilen tarih bir sonraki aya gecikti.

Apple AirPods Pro ile ilgili en yeni özellik şu anda “gürültü engelleme” olarak görünüyor. Bununla birlikte cihazın da metal kaplama bir tasarım içerdiği ve spor salonu ve sporcular için uygun olduğu belirtiliyor. Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği ürünün fiyatı ise tahmini olarak 260 dolar seviyesinde.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.
airpods pro

Diğer haberlerimizden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.