Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Gelecek Teknolojileri

Miquela Sousa Servet Kazandırdı

Prada’dan Samsung’a, Balenciaga’dan Calvin Klein’e kadar dev markaların yüzü olan Miquela Sousa ’yı tasarlayan Brud şirketinin yöneticileri Sara DeCou ve Trevor McFedries da servet sahibi oldu. Dünyanın en ilginç modelinin marka değeri, 100 milyon sterline (661 milyon TL) ulaştı.

Hadid’in, sanal meslektaşı Miquela Sousa ile kamera karşısına geçmesi moda dünyasına damga vurdu. Dijital model her geçen gün moda dünyasının en güçlü oyuncusu olma yolunda ilerliyor. Miquela’nın tanıttığı tasarımlar şirketine milyonlar kazandırıyor, Miquela Brezilya ve İspanya olmak üzere iki kimlikli, ABD’de ikamet eden 19 yaşında bir model olarak tasarlandı. Paylaşımlarını bir insanmış gibi yapan Miquela, Brud şirketinin yarattığı başka bir robot olan Ronnie Blawko (@blawko22) ile de yakın arkadaş. Birçok şirket sanal model geliştirmeye ve dünyaca ünlü markalarla çalışmaya devam ediyor. Günümüzde gelişen Robot teknolojisinin kötü ellere geçmemesi dileğiyle geliştiren şirketlerin başarılarının devamlarını diliyoruz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Oturum aç

Bir cevap bırakın

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.