Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Ekstra Parçalar

Facebook Bluetooth Beacon

Facebook, popüler sayfa sahiplerine sayfalarını tanıtmak için, yeni bir projeye ortaya çıktı.
facebook-placetips-beacon-bluetooth-by-Ubiq-1024x682
“Facebook Bluetooth Beacon” isminde yeni bir cihaz çıkartan Facebook bu cihaz ile popüler sayfa sahiplerinin firmalarına gelen kullanıcılara tek yönlü bir bluetooth sinyali gönderiyor. Bu sayede ise mekanları ziyaret eden kullanıcılar, Facebook üzerinden daha isabetli şekilde buraya ait bilgiler edinebiliyor.  Bluetooth teknolojisiyle çalışan cihaz, kullanıcıların yada telefonlarının hakkında hiçbir bilgi toplamıyor. Bu cihaz Ocak ayında NewYork’ da çeşitli mağaza ve restoranlar da kullanıma başlanılacak.
Facebook-Beacon
Popüler bir Facebook sayfasına sahip olan kişiler, haber kaynaklarında “Facebook Bluetooth Beacon” cihazını almalarına dair uyarı görecek.
Facebook Bluetooth Beacon u kısaca özetlemek gerekirse, bu cihazı kullanan mekana gelen kişilerden, Sayfayı beğenmelerini ve yer bildirimi yapmalarını isteyecek, daha önce burayı ziyaret etmiş arkadaşlarının önerilerini görebilecek ve sayfa akışını kolaylıkla görebilecek. Bu cihaz çok yakında, koşulları sağlayan ve isteyen firmalara dağıtılmaya başlanacak. Kısa süre içerisin de ülkemize de gelmesini temenni ediyoruz.
https://vimeo.com/118099966
Daha fazla bilgiyi aşağıdaki butona tıklayarak Facebook’ un kendi sayfasından daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
[button color=”blue” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/help/797572176980588/”]Facebook[/button]

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Oturum aç

Bir cevap bırakın

Benzer İçerikler

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.