Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Donanım

Amazon İşlemci Üretecek!

Herkes Amazon‘u online satış sitesi olarak bilirken Amazon buna son verip kendi işlemcisini çıkardı ve diğer firmaları geçmeyi planladığını söyledi.

İlk internet tarihine yayınevleri aracılığı ile kitap satışına başlamış ve daha sonra gelişen Amazon artık her türlü eşyayı bulabilmemizi sağladı. Şu anda günümüzde en çok kullanılan ve en büyük satış şirketi olan Amazon geçtiğimiz günlerde de yeni işlemcisini üretti.

amazon-to-dive-in-semiconductor-business-with-alpine

Her yerde kullanıma açık olacak bu işlemci hem kendi Wi-Fi desteği ve depolama alanı ile dikkatleri üzerine çekiyor.  Asus ve Netgear ile anlaşan Amazon bu işlemcileri de ucuz fiyata satmayı düşünüyor.

Alpine adını verdikleri bu işlemciler telefon, smart tv ve bilgisayarlarda kullanılması planlansa da küçük işleri başardığı için İntel , Amd gibi şirketlerin arasına girmek istemiyor.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Genel

Amazon şirketin iklim değişikliğini protesto eden çalışanlarını mail yolu ile işten çıkartmakla tehdit etti. E-ticaret devi Amazon’un çalışanları şirketin çevre politikalarını beğenmedikleri için eylem...

Mobil

Amazon’un Kindle cihazlarında kullanılan Fire OS işletim sisteminin uygulama mağazası Amazon Appstore’da uygulama sayısı yaklaşık olarak 400.000’lere yaklaştı. 400 bin oldukça iyi bir rakam....

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.